Η νεαρή ρουμανική αεροπορική εταιρεία Flylili ιδρύθηκε μόλις στα τέλη του 2020 και επικεντρώνεται κυρίως στη ναύλωση αεροσκαφών σε ταξιδιωτικά γραφεία, κυρίως από τη Ρουμανία, τη Βουλγαρία ή την Τουρκία.
Τον Ιούλιο του 2024 η Flylili άρχισε επίσης να εκτελεί τακτικές πτήσεις, κυρίως από το νέο αεροδρόμιο Brasov GHV, από όπου πετάει προς Μόναχο, Στουτγάρδη, Βαρκελώνη, Ρώμη, Μιλάνο, Θεσσαλονίκη ή Κωνσταντινούπολη. Θα προσφέρει επίσης και άλλα τακτικά δρομολόγια από άλλα ρουμανικά αεροδρόμια προς το Μόναχο της Βαυαρίας.
Βρείτε κατάλυμα μέσω της Booking και υποστηρίξτε μας
Η Flylili διαθέτει συνολικά 4 αεροσκάφη - τρία Airbus A320 και ένα μικρότερο Airbus A319.
![Fly Lili](/images/06/76/160676-140.webp)
Αποκτήστε περισσότερες συμβουλές για πτήσεις με Fly Lili
Είτε πετάτε με την Fly Lili για πρώτη φορά είτε επανειλημμένα, δείτε τις χρήσιμες συμβουλές και συστάσεις μας: